JavaFILE
دعای فرج آقا امام زمان

کانال مولتی-مدیای آموزشی بانک مسکن برای دریافت اطلاعات بیشتر به کانال اطلاع رسانی من در تلگرام بپیوندید
و از مطالب جالب به اشتراک گذاشته شده در مورد حسابها و تسهیلات بانک مسکن استفاده نمائید.

واردشدن به صفحه بنده در تلگرام:
کانال مولتی-مدیای آموزشی بانک مسکن(جام تی-وی)
https://t.me/JamTV


مشاهده آنلاین پرواز هواپیماها بر فراز ایران و سراسر جهان
http://hoseinonline.mihanblog.com/extrapage/airline

بعلاوه  معرفی نرم افزارِ اندرویدی مربوطه با  قابلیت دانلود

پرسش و پاسخ حسین آنلاین
Ask Me   شما نیز میتوانید سوالات خود رادر این وبلاگ مطرح نمایید.

(( بعلت تنوع و تعدد سوالات و نیز مشکلات و گرفتاریهای شخصی؛ ممکن است زمان پاسخگویی سوالات کمی طولانی گردد که پیشاپیش از شما عذرخواهی مینمایم. همچنین خواهشمندم قبل از طرح سوال، حتما به سوالات سایر عزیزان و پاسخهای داده شده توجه فرمایید تا از طرح سوالات تکراری جلوگیری گردد. با تشکر))
 

تاریخ : چهارشنبه 16 آذر 1390
سلام

در اینکه تمام سعی و تلاش اکثر ما افراد بخاطر تامین آسایش خود و خانواده مان میباشد بحثی نیست.و در اینکه انسانهای بسیاری نیز وجود دارند که تلاش بسیاری در جهت تامین آسایش دیگران مینمایند هم شکی وجود ندارد.

داستان اسکروچ خسیس را حتما بخاطر دارید.اما این داستان علی الظاهر تخیلی؛ متاسفانه شده است داستان زندگی بسیاری از ما مردمان که سر در گریبان برده و جز کار و حرفه خود به هیچ چیز دیگر نمی اندیشیم.اما هنگامی چشم باز میکنیم که بسیار دیر شده و فرصت جبران به انتها رسیده است.

دو خاطره:
1- اقوام پیرمرد به داخل بانک یورش آورده تا آنچه را که او سالها ذره ذره بر هم نهاده بود بین خود تقسیم کنند و چه شادی زاید الوصفی بود مرگ او برای خانواده اش... !!!

2- حالا فهمیده بود که هر سه داماد او دندان تیز کرده اند تا لحظه مرگ او فرا رسد. و اینچنین بود که فکر بکری به ذهن او رسید.... !!!


مطالب فوق ؛ داستان زندگی دو نفر از همین مردم است . آنهایی که فقط کار کردند و کار . اندوختند و نخوردند و نبخشیدند. تا اینکه وقت امتحان به پایان رسید و باید برگه ها را بالا میگرفتند . دیگر فرصتی برای نوشتن نداشتند....

ادامه این دو روایت و داستان واقعی و  فوق العاده جالب و عبرت انگیز را در ادامه همین مطلب مطالعه بفرمایید.


اسکروچ ها در شهر
اسکروچ در حسین آنلاین
نمیدانم که چرا هیچکدام از ما دوست نداریم لحظه ای هم به مرگ و عواقب آن بیندیشیم!!
تصویر شیطان  تصویر شیطان

خب شاید هم نیازی نباشد! چون که بسیاری از ما در زندگی روزمره ؛ آنچنان درگیر و پاگیر هستیم که فرصتی برای تفکر نخواهیم داشت چه به مرگ باشد چه به زندگی یا هر مقوله دیگر . نمیدانم ولی خب لااقل همین چند لحظه با هم و درکنار هم؛ با خواندن این دو خاطره کمی بیندیشیم...

خاطره اول : مرگ در یک قدمی!
سن و سال پیرمرد بسیار بالا رفته بود اما همچنان حاضر نمیشد از میزان کار روزانه اش کمی بکاهد. در گرمای تابستان و سرمای زمستان در آن حجره نمور و قدیمی از کله صبح تا پاسی از شب می نشست و چرتکه می انداخت و منتظر میماند تا شاید مشتری دیگری نصیبش شود.

شاگردان او هم مدت زیادی در کنار او طاقت نیاورده و بعلت کار زیاد و دستمزد کمی که به آنها میداد آنجا را ترک میکردند.به رغم سرمایه هنگفتی که جمع آوری نموده بود فرصتی بدست نیاورده بود که به زیارت خانه خدا مشرف شود زیرا به نظر او  زیارت و سیاحت مانع کار او میشد و مشتریان قدیمی اش را ناراضی مینمود.امـــــــــــا...
اما حالا فهمیده بود که هر سه داماد او دندان تیز کرده اند تا لحظه مرگ او فرا رسد. او پسری نداشت و اینچنین بود که فکر بکری به ذهن او رسید.... !!! این پولها نباید بدست این دامادهای ناخلف بیفتد!
پیرمرد فکر بکر خود را اجرایی نمود. ماشین هیلمن قدیمی خود را فروخت و یک تویوتا کمری صفر خرید.اما این ابتدای راه بود.با اینکار که پولهای او تمام نمیشد.او حتی مناطق تفریحی شهر خود را هم بدرستی نمیشناخت که بخواهد در آنجا دوری بزند و گردشی کند و لذا قسمت دوم فکر بکر خود را هم اجرا نمود.یک تصادف شدی با دیوار! . خب این ایربگ هم خوب چیزیه! و ماشین را با 10ملیون تومان ضرر به فروش رساند. ماشین بعدی او یک گراند ویتارا بود.آن را هم در یکی از دره های اطراف شهر رها کرد. کاملا قاطی کرده بود.فکر مرگ از یکسو و تصویر چهره دامادهای طماع از سوی دیگر اعصاب او را بهم ریخته بود. و .... و او حالا مرده است و از او بجای پول؛  لاشه هایی از ماشین های اسقاطی بعلاوه کلی بدهکاری بجای مانده است. روحش شاد!
سنگ قبر یک خسیس


خاطره دوم : مرگ و دیگر هیچ !؟
پیرمرد بسیار نحیفی بود . هربار به بانک می آمد یکراست به کنار میز رئیس میرفت و روی یکی از کاناپه ها مینشست.بواسطه سرمایه هنگفتی که داشت و پول زیادی که در شعبه ما سپرده گذاری نموده بود خدماتی بصورت ویژه و خارج از نوبت به او ارائه میشد. اما دست اجل دیگر به او مهلت نداد.اینبار او بود که در کام مرگ گرفتار(؟!) می آمد!

هنوز چند روز از مرگ او نگذشته بود که ورثه پیرمرد به داخل بانک یورش آورده تا آنچه را که او سالها ذره ذره بر هم نهاده بود بین خود تقسیم کنند و چه چپاولی!  و چه شادی زاید الوصفی بود مرگ او برای خانواده اش... !!! نکته جالب اینکه او هیچ فرزندی نداشت و همسر دوم و فرزندان برادر وی به عنوان ورثه قانونی معرفی گردیده بودند. احتمالا این چند روز پس از فوت مرحوم، وراث مربوطه خیلی سرشان شلوغ بوده البته نه برای کفن و دفن و مراسم و از این جور چیزا بلکه بخاطر جمع و جور کردن مدارک و گرفتن حصر وراثت جهت مراجعه به بانک و نوش جان کردن یک ثروت باد آورده(به تمام معنا) .
                                                           
و چه چهره های شادی . وچرا شاد نباشند.پدرشان که نمرده! عمویشان بوده که اونهم بسش بود از این دنیا! و خدایش بیامرزاد...

تاج گل مراسم ختم تاج گل مرحوم


از نگاه قرآن کریم:
وَمِنَ النَّاسِ مَن یَعْبُدُ اللَّهَ عَلَى‏ حَرْفٍ فَإِنْ أَصَابَهُ خَیْرٌ اطْمَأَنَّ بِهِ وَإِنْ أَصَابَتْهُ فِتْنَةٌ انقَلَبَ عَلَى‏ وَجْهِهِ خَسِرَ الدُّنْیَا وَالْآخِرَةَ ذلِكَ هُوَ الْخُسْرَانُ الْمُبِینُ(حج-11)
و بعضی از مردم کسی است که خدا را به زبان میپرستد نه از باطن.از اینرو هرگاه به نعمتی رسد اطمینان خاطر پیدا میکند و اگر به آفتی برخورد از دین خدا روی برگرداند.چنین کس در دنیا و آخرت زیانکار است و این زیانش بر همه آشکار است.


با تشکر از همکارانی که خاطرات خود را ارسال میکنند.در فرصتهای مناسب از خاطرات زیبا و آموزنده همگی شما استفاده خواهم نمود.

*** اگر مطلب ارائه شده در اینجا برای شما جالب بود با کلیک بر روی +1 و دادن امتیاز در گوگل، آنرا به دیگران نیز معرفی نمایید.
طبقه بندی: نکته ها و پندها،  خاطرات و دلنوشته ها، 
ارسال توسط حسین كمیلی
جدیدترین اخبار بانک مسکن :                          
>> معرفی خدمات جدید موبایل بانک مسکن(شبا-بارکد و...) +لینک دانلود  - اطلاعات بیشتر در اینجــا
>>
معرفی همبانک مسکن-متصدی خدمات متنوع بانکی در دستان شما!! - اطلاعات بیشتر در اینجــا
>
> افزایش سقف تراكنش‌های مالی از درگاه‌های الكترونیك بانك مسكن-اطلاعات بیشتر در اینجــا
>> شرایط جدید ملک خریداری‌شده جهت دریافت وام خریدمسکن - اطلاعات بیشتر در اینجــــــا
>
> نرم افزار‌جدید موبایل‌بانک مسکن مبتنی بر سیستم‌عامل IOS-اطلاعات بیشتر در اینجــا
>> امكان ارسال پایا و ساتنا از طریق خودپردازهای بانك مسكن- اطلاعات بیشتر در اینجــا
>> برداشت وجه بدون کارت از خودپردازهای بانک مسکن!!! - اطلاعات بیشتر در اینجــــا
>
> آشنایی با سیستم پرداخت الکترونیکی عوارض - اطلاعات بیشتر در اینجــــــــــا


:. خدمات مشتریان بانک مسکن با شماره تماس66723015-021 پاسخگوی سوالات شما عزیزان
      در حوزه
خدمات بانکداری الکترونیک می باشد.
:. همچنین برای طرح سوالات خود در زمینه وام و تسهیلات بصورت تلفنی با شماره 61088-021
      دایره ارتباط با مشتریان بانک مسکن تماس حاصل نمایید.

:. بنده نیز در همین وبلاگ تا حد امکان پاسخگوی سوالات شما عزیزان خواهم بود . شما میتوانید سوالات خود را در این لینک ثبت نمایید:   http://hoseinonline.mihanblog.com/post/237 

در این وبلاگ
در كل اینترنت

کمک به کودکان عزیز سرطانی

ساعت اختصاصی وبلاگ


امروز :
اطلاع‌رسانی صوتی-تصویری
در وبلاگ حسین کمیلی

ادامه اطلاع رسانی بصورت ویدوئو-کلیپ
در پایین همین ستون
مطالب متنوع
موضوعات
آرشیو مطالب
امکانات جانبی(1)
اخبار گوناگون

امکانات جانبی (2)
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب ارسال شده: عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
 • پراکندگی جغرافیاییِ بازدیدکنندگان این وبلاگ
 • free counters Search Engine Submission - AddMe
  استــخدام

  آگهـــــــــی
  ادامه اطلاع‌رسانی صوتی-تصویری
  در وبلاگ حسین کمیلی


  شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic