JavaFILE
دعای فرج آقا امام زمان

کانال مولتی-مدیای آموزشی بانک مسکن برای دریافت اطلاعات بیشتر به کانال اطلاع رسانی من در تلگرام بپیوندید
و از مطالب جالب به اشتراک گذاشته شده در مورد حسابها و تسهیلات بانک مسکن استفاده نمائید.

واردشدن به صفحه بنده در تلگرام:
کانال مولتی-مدیای آموزشی بانک مسکن(جام تی-وی)
https://t.me/JamTV


مشاهده آنلاین پرواز هواپیماها بر فراز ایران و سراسر جهان
http://hoseinonline.mihanblog.com/extrapage/airline

بعلاوه  معرفی نرم افزارِ اندرویدی مربوطه با  قابلیت دانلود

پرسش و پاسخ حسین آنلاین
Ask Me   شما نیز میتوانید سوالات خود رادر این وبلاگ مطرح نمایید.

(( بعلت تنوع و تعدد سوالات و نیز مشکلات و گرفتاریهای شخصی؛ ممکن است زمان پاسخگویی سوالات کمی طولانی گردد که پیشاپیش از شما عذرخواهی مینمایم. همچنین خواهشمندم قبل از طرح سوال، حتما به سوالات سایر عزیزان و پاسخهای داده شده توجه فرمایید تا از طرح سوالات تکراری جلوگیری گردد. با تشکر))
 

تاریخ : جمعه 30 اردیبهشت 1390
سلام

بازیهای ضد ایرانی و ضد اسلامیهمانطور که در قسمت اول این مطلب هم اشاره کرده ام سایتها و وبلاگهای بسیار زیادی وجود دارند که فوت و فن های سخت افزاری و نرم افزاری را ارائه میکنند اما این نوشتار بیشتر به مقتضای همکاران بانکی نگاشته میشود بصورتیکه در عین سادگی ، جنبه کاربردی نیز داشته و در جهت کارهای روزانه همکاران عزیز مورد استفاده قرار گیرد.

در این نوشتار این مطالب را خواهیم خواند:
1- شماره های پیامکی مفید
2- چند نکته کاربردی در Microsoft Office Word
3- و باز هم معرفی یک سایت و وبلاگ جالب دیگر
4- تخم مرغهای رنـــگی نرم افزارها - قسمت دوم
5- معرفی یک بازی ضد اسلامی و ضد ایرانی - قسمت اول


لطفا به ادامه مطلب توجه فرمایید

توجه: آدرس نوشته شده برروی عکسها مربوط به وبلاگ قبلی بنده میباشد.

معرفی یک بازی ضد اسلامی و ضد ایرانی
!

مقدمه : مدتی پیش در منزل یکی از اقوام دعوت بودیم . پس از صرف شام ؛ فرزند خردسال آنها از من خواست که به تماشای بازی جدید کامپیوتری او بروم . یک بازی فوق العاده هیجانی و جذاب با دوبله فارسی (؟!) از او پرسیدم که اینایی که دستار به سر بستن و تو داری اونا رو میکشی کیا هستن؟؟؟ و او بلافاصله چند اسم اسلامی را نام برد که دشمنان این نبرد تخیلی او محسوب میشدند. چهره هایی خشن که در هنگام حمله به دوست کوچک ما، الله اکبر سر میدادند و او باید آنها را با مهارت سوراخ سوراخ کرده و آبکش مینمود (؟!؟)
این یعنی با دست خودمان و با زبان شیرین فارسی به فرزندان خود میگوییم که از کشتار مسلمانان در سراسر جهان نه تنها نباید ناراحت شد که باید کلی هم ذوق زده گردید.
میدانم که این کار از روی عمد انجام نمیشود و نوعی سهل انگاری بواسطه مشغله روزانه در آن نهفته است ولی...
بگذریم. در اینجا قصد دارم یکی از این بازیهای ضد اسلامی و ضد ایرانی را معرفی کنم . این مطلب اختصاصی این وبلاگ بوده و امیدوارم مفید واقع شود.

بازی حمله به نیروگاه نطنز!!
حمله به ایران

سازندگان غربی این بازی هر گونه اشاره و بیان در لفافه را کنار گذاشته اند و صاف زده اند به هدف !؟
حال سوال این است که آیا این شرکت آمریکایی که مسئول ارسال هشدارهای  امنیتی به کودکان جهان گردیده ؛ کور بوده و انبار سلاحهای کشتـــار جـمعی در بیخ گوش خود را نمیبیند؟
آیا آنها نیروگاههای هسته ای و اتمی کشورهای مشترک المنافع و رژیم اسرائیل را که هیچ نظارتی برروی آنها وجود ندارد و موجودیت کل بشریت را تهدید میکنند نمیبینند؟

البته این شرکت چند بازی درخشان دیگر را نیز در لیست بازیهای خود دارد به این شرح :
حمله به شهرک صدر عراق و کشتن رهبر شیعه جیش المهدی
حمله به ایران و نجات گروگانهای در بند ایرانیان
حمله به افغانستان . و....

و اینهم چند تصویر دیگر از لیست بازیهای این شرکت که به زبانهای مختلف از جمله فارسی قابل مشاهده است

بازیهای ضد ایرانی و ضد اسلامی
بازیهای ضد ایرانی و ضد اسلامی

جالب است بدانید که نظریه پردازان و سیاستمداران آمریکایی از افشای اینگونه مسائل به "توهم نوطئه" یاد میکنند یعنی از نظر آنها؛ دوستان عزیز! اینهایی که گفته شد، همه اش توهم است!!

شکستن چند تخم مرغ رنگی دیگر از نرم افزارها - قسمت دوم

در قسمت اول در مورد تخم مرغ رنگی نرم افزارها توضیحاتی را ارائه کرده و مثالهایی را نیز خدمت شما بیان نمودم(بطور خلاصه:تخم مرغ رنگی نرم افزارها=موارد مخفی در آن نرم افزار).در این قسمت نیز 3مورد از تخم مرغهای رنگی مخفی موجود در نرم افزارها و سایتها را معرفی خواهم کرد:

گوگل : وارد سایت گوگل شوید و توی سرچ باکس گوگل کلمه “elgoog” ( که همون برعکس google هست) رو تایپ کنین و I am feeling Lucky (یا شانس یا اقبال) رو کلیک کنید ! چی شد؟ نوشته ها برعکس شدند!

Word : وارد Microsoft Office Word شوید و و عبارت =rand (200, 99) را تایپ کرده و دکمه اینتر را بزنید و سپس یک تخم مرغ رنگی عجیب در ورد را مشاهده کنید! موضوعی جالب و باور نکردنی که برای اولین بار توسط برزیلیها کشف شد.

Photoshop : این تخم مرغ رنگی را نیز من در Adobe Photoshop CS3 امتحان کردم و جواب داد.در حالیکه کلید Ctrl  را نگاه داشته اید وارد Help و سپس About Photoshop شوید اینبار بجای لوگوی فتوشاپ عکس یک میمون بازیگوش را مشاهده میکنید!

** هرچند ظاهرا تخم مرغ های رنگی کاربرد چندانی در استفاده از نرم افزارها ندارند اما اگر صرفا از جنبه تفریحی نیز به آنها نگریسته شود موارد جالبی در میان آنها وجود دارد. در قسمتهای بعد شاهد معرفی تخم مرغهای رنگی دیگری در میان نرم افزارها خواهید بود.


معرفی سایت و وبلاگ

سایتی برای پیدا نمودن اوقات شرعی : حتما تا بحال در سایتها و وبلاگهای مختلف؛ قسمتهایی را برای مشاهده اوقات شرعی بعضی نقاط ایران مشاهده نموده اید که با باز نمودن منوی کرکره ای آنها تعداد معدودی از شهرهای بزرگ ایران به نمایش در می آید که میتوان اوقات شرعی را در آنجا مشاهده کرد.اما در اینجا سایتی را معرفی میکنم که نه تنها اوقات شرعی شهرهای ایران بلکه اوقات شرعی بسیاری از شهرهای دیگر جهان را نیز به شما نشان خواهد داد.شما با ورود به سایت http://aviny.com میتوانید با انتخاب نام کشور و نام شهر مورد نظر خود از موعد اذان صبح ؛ اذان ظهر ؛ اذان مغرب و عشا و نیمه شب شرعی بعلاوه طول و عرض جغرافیایی آن شهر مطلع شوید.
در ضمن اگر فقط اوقات شرعی شهرهای ایران را میخواهید پیشنهای میکنم به سایت owghat.com سربزنید.

وبلاگ کاریکاتور : ازبین وبلاگهای بسیار زیادی که در عرصه هنری بخصوص کاریکاتور فعالیت میکنند وبلاگی را معرفی میکنم که امیدوارم با دیدن کاریکاتورهای آن لبخندی برروی لبانتان نشسته و یاد کاریکاتورهای زیبا و تاثیر گذار گل آقا دوباره برای شما زنده گردد. وبلاگ مجید کارتون


آموزش چند نکته پر کاربرد در WORD


سوال1 : چگونه میتوان برای جلب توجه بیشتر کلمات را بصورت کشیده نوشت؟
پاسخ  : شما میتوانید پس از هر لغتی که خواستید کشیده شود shiftو J را فشار دهید مثلا پس از س در ســــــــــــــلام

سوال2 : چگونه میتوان برای لغات ؛ فتحه یا کسره یا تنوین گذاشت؟
پاسخ  : ترکیب کلید shift با برخی کلید ها اینکار را انجام میدهد مثل تنوین در (( مثلاً)) که از ترکیب shift و Q بدست آمد اما اگر نخواهید این ترکیب کلید ها را از حفظ نمایید از symbol در منوی Insert استفاده کنید.

سوال3 : یک فایل متنی را تایپ کرده و از روی آن یک فایل دیگر کپی کرده و مطالبی را اضافه یا کم می کنیم.آیا امکان مقایسه این دو نوشته وجود دارد؟
پاسخ  : بلی ؛ در نسخه آفیس ۲۰۰۷ به بعد این امکان جالب و کاربردی قرار گرفته است ، یعنی شما می توانید محتوای دو فایل متنی را با هم مقایسه نمایید .
برای این منظور ابتدا نرم‏ افزار Word (فقط نسخه های ۲۰۰۷ به بعد این امکان را دارند ) را اجرا نمایید. پس از باز شدن برنامه در نوار بالای صفحه به تب Review بروید.حال در قسمت Compare، بر روی دکمه Compare کلیک کرده و مجدد Compare را انتخاب نمایید.
در پنجره باز شده، در قسمت Original document باید فایل Word اصلی خود را که می خواهید فایلی را با آن مقایسه کنید و در قسمت Revised document نیز فایل دیگر را انتخاب نمایید. برای این کار حتما بر روی دکمه پوشه زرد رنگ هر قسمت کلیک کرده و فایل را انتخاب کنید.
با فشردن دکمه More می توانید از تنظیمات مقایسه مانند اینکه چه چیزی باید مقایسه شود و همچنین تنظیمات نمایش تغییرات می‏توانید استفاده نمایید.
حال دکمه OK را فشار دهید تا مقایسه انجام می‏گیرد و نتیجه ظاهر می‏شود.

سوال4 : آیا نرم افزار ورد امکان نوشتن فرمولهای ریاضی را دارد؟
پاسخ  : بلی؛ به منو View بروید و سپس به Toolbars بروید و Customizeرا انتخاب کنید.در پنجره باز شده به تب Commands بروید و از قسمت Categories (سمت چپ ) Insert را به حالت انتخاب درآوردید و از سمت راست Equation Editor را انتخاب کنید ( تصویر یک رادیکال با عدد a را دارد ).روی آن کلیک کرده و کلید موس را نگه دارید ، سپس آنرا بکشید و در جایی مناسب از نوار ابزار صفحه اصلی ، مثلا در کنار منوی Help رهایش کنید.سپس رو دکمه مربوطه کلیک کرده ، از شما سوالی مبنی بر نصب آن می شود که با زدن دکمه Yes می توانید عملیات نصب را انجام دهید و از این قابلیت بسیار جالب استفاده کنید.

سوال5 : چگونه میتوان اعداد کسری را تایپ نمود؟
پاسخ  : هر چند که نگاه داشتن کلید Alt و سپس تایپ اعداد 0188 یا 0189 یا 0190 موجب نوشته شدن اعداد کسری ¼½¾ میگردد اما از این مورد فقط به عنوان یک مورد جالب یاد میکنم و توصیه میکنم یا شبیه پاسخ سوال2 عمل کرده و یا اینکه بصورت اصولی شبیه پاسخ سوال قبل(فرمول نویسی) عمل نمایید

** در قسمت های بعد مطالب جالب و کاربردی دیگری از word را خواهم آورد.**
و در ادامه چند فونت زیبای فارسی را برا ی دانلود شما قرار میدم که میتوانید در تایپ مطالب خود از آنها استفاده کنید :
(برای دانلود بر روی هریک کلیک کرده و گزینه save target as را انتخاب کنید.)

فونت نستعلیق (نوشته شبیه روبرو)

فونت شیعه - فونت تمیـــز

فونت الخراشی - فونت الخراشی کوفی

فونت احد - فونت فارسی Old Antic Decoretive - فونت خودکار - فونت دستنویسو بالاخره مطلب آخر که هرچند ظاهرا کامپیوتری نیست اما میتواند یک مطلب جالب در حوزه IT محسوب گردد و برای شما نیز جالب باشد:


*****
شماره های پیامکی مفید*****

بعلت طولانی شدن این مطلب؛ پیامکهای جالب و پرکاربرد را در اینــــــجا قرار داده ام.


سایر مطالب پربازدید:                                                               
1-
نکات مفید و جالب کامپیوتری-قسمت اول
2- سوتی های بانکی و غیر بانکی!
3- توضیح حساب اوراق خرید بانک مسکن
4- روشهای سرقت از عابر بانک شما
5- یادی از دوران کودکی همراه با تصویر و قابلیت دانلود

6- یادداشتهای مدیریتی - قسمت دوم
7-
بازاریابی و مشتری مداری - قسمت دوم


** از آنجا که در نوشتن و گردآوری این مطالب وقت زیادی را صرف نموده ام خواهشمندم در صورتیکه این قسمت نیز مورد پسندتان واقع گردیده است با ارسال نظر و پیشنهاد، مرا در نوشتن قسمتهای بعدی این مطلب همراهی نمایید.باتشکر

*** اگر مطلب ارائه شده در اینجا برای شما مفید بود با کلیک بر روی +1 و دادن امتیاز در گوگل، آنرا به دیگران نیز معرفی نمایید.طبقه بندی: نکته های جذاب کامپیوتری، 
ارسال توسط حسین كمیلی
جدیدترین اخبار بانک مسکن :                          
>> معرفی خدمات جدید موبایل بانک مسکن(شبا-بارکد و...) +لینک دانلود  - اطلاعات بیشتر در اینجــا
>>
معرفی همبانک مسکن-متصدی خدمات متنوع بانکی در دستان شما!! - اطلاعات بیشتر در اینجــا
>
> افزایش سقف تراكنش‌های مالی از درگاه‌های الكترونیك بانك مسكن-اطلاعات بیشتر در اینجــا
>> شرایط جدید ملک خریداری‌شده جهت دریافت وام خریدمسکن - اطلاعات بیشتر در اینجــــــا
>
> نرم افزار‌جدید موبایل‌بانک مسکن مبتنی بر سیستم‌عامل IOS-اطلاعات بیشتر در اینجــا
>> امكان ارسال پایا و ساتنا از طریق خودپردازهای بانك مسكن- اطلاعات بیشتر در اینجــا
>> برداشت وجه بدون کارت از خودپردازهای بانک مسکن!!! - اطلاعات بیشتر در اینجــــا
>
> آشنایی با سیستم پرداخت الکترونیکی عوارض - اطلاعات بیشتر در اینجــــــــــا


:. خدمات مشتریان بانک مسکن با شماره تماس66723015-021 پاسخگوی سوالات شما عزیزان
      در حوزه
خدمات بانکداری الکترونیک می باشد.
:. همچنین برای طرح سوالات خود در زمینه وام و تسهیلات بصورت تلفنی با شماره 61088-021
      دایره ارتباط با مشتریان بانک مسکن تماس حاصل نمایید.

:. بنده نیز در همین وبلاگ تا حد امکان پاسخگوی سوالات شما عزیزان خواهم بود . شما میتوانید سوالات خود را در این لینک ثبت نمایید:   http://hoseinonline.mihanblog.com/post/237 

در این وبلاگ
در كل اینترنت

کمک به کودکان عزیز سرطانی

ساعت اختصاصی وبلاگ


امروز :
اطلاع‌رسانی صوتی-تصویری
در وبلاگ حسین کمیلی

ادامه اطلاع رسانی بصورت ویدوئو-کلیپ
در پایین همین ستون
مطالب متنوع
موضوعات
آرشیو مطالب
امکانات جانبی(1)
اخبار گوناگون

امکانات جانبی (2)
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب ارسال شده: عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
 • پراکندگی جغرافیاییِ بازدیدکنندگان این وبلاگ
 • free counters Search Engine Submission - AddMe
  استــخدام

  آگهـــــــــی
  ادامه اطلاع‌رسانی صوتی-تصویری
  در وبلاگ حسین کمیلی


  شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic